fbpx

Deltagerliste

NY DATO ! – Lørdag den 5. september 2020

Deltagerliste 2,5 km Walk & Run
  1. Janne Andersen
  2. Ellinor Sørensen
  3. Anne Margrethe Andersen
  4. Palle Jørgensen
  5. Lone Knudsen
  6. Marianne Levin Christensen
  7. Janus Skov
  8. Edith Nielsen
  9. Felix mortensen
  10. Dorte Skovbo Nielsen
  11. Sean Paulsen
  12. Gry Paulsen
  13. Freja Kamelarczyk
  14. Gry Lundsgaard Rovelt Andreasen
  15. Alva Lundsgaard Rovelt Andreasen
  16. Tilde Lundsgaard Rovelt Andreasen
  17. Ditte Lundsgaard Andreasen
  18. Rasmus Rovelt Andreasen
  19. Louise Frej Paulsen
  20. Michael Frej Paulsen
  21. Agnes Frej Paulsen
  22. Vilma Frej Paulsen
  23. Marianne Helleskov
  24. Magne Helleskov
  25. Anette Jensen
  26. Peter Kryger
  27. Lene Kryger
  28. Susan Løfwall
  29. Henning Løfwall
  30. Susanne Salling
  31. Lene Andreasen
  32. Lisbet Gram Hansen
  33. Kerrn Marie Primholdt
  34. Birthe Bay Thomsen
  35. Susan Larsen
  36. Jimmi Larsen
  37. Dan Bruselius
  38. Helle Christensen
  39. Chris Christensen
  40. Karina Geisler
  41. Hans Skov
  42. Marie Geisler
  43. Alma Geisler
  44. Hans Holger Geisler
  45. My Geisler
  46. Merete Geisler
  47. Mogens Jensen
  48. Esther Fischer Løfberg
  49. Sara Fischer Løfberg
  50. Søren Fredslund Hansen
  51. Susanne Hansen
  52. Karina Bengtsson
  53. Mikkel Bengtsson
  54. Vigga Bengtsson
  55. Tommy Rolle
  56. Kristina Kronborg
  57. Marie Arp Gamborg
  58. Jakob Arp Gamborg
  59. Signe Gamborg
  60. Bendt Geisler
  61. Helle Nielsen
Deltagerliste 10,6 km
  1. June Pedersen
  2. Mads Eliasen
  3. Katja Maria Larsen
  4. Peder Møller Jensen
  5. Julie Møller Jensen
  6. Rikke Ørsig Jensen
  7. Rikke Ørsig Jensen
  8. Sebastian Ravn Madsen
  9. Stig Chalmer
  10. Gitte Esø-Olsen
  11. Valdemar Esø-olsen
  12. Margrete Kongsmark
  13. Lau Persson
  14. Anna Lund
  15. Charlotte Hansen
  16. Anette Nibe
  17. Flemming Trip
  18. Lene Møller Andersen
  19. Jenni Lange
  20. Jakob Olsen
  21. Jette Nielsen
  22. Susanne Pedersen
  23. Lise Kirsten Lisborg
  24. Lene Møller Andersen
  25. Jens Hinding
  26. Martin Ladegaard Pedersen
  27. Ditte Jørgensen
  28. Lene Juul Larsen
  29. Birgitte Hansen ( Vinder af Facebook konkurrence )
  30. Jon Printzlau
  31. Henry Johansen
  32. Kenneth Viktor Henriksen
  33. Tinne Bruselius
  34. Marie Fischer Løfberg
  35. Bjørn Løfberg
  36. Helle Mogensen
  37. Trine Ann Peterson
  38. Lisbeth Møller Nielsen
  39. Sandie Sørensen
  40. Marlene Winkler
  41. Karin Larsen
  42. Tommy Rolle
  43. Pia Nielsen
Deltagerliste halvmarathon
  1. Lonni Dolleris
  2. Tony Møller Hansen
  3. Helle Kryger
  4. Karina Kristensen
  5. Ole Hoffmann
  6. Charlotte Simoni
  7. Jane Rosener Nielsen
  8. Lars Tordrup
  9. Joan Trip
  10. Michael Damgaard
  11. Jette Pihl ørgaard Nielsen
  12. Holger Hansen
  13. Puk Paarup
  14. Bibi Poulsen
  15. Frank Wejgelt
  16. Christina Christensen
  17. Dorte Nørregaard Madsen
  18. Kristian Kjær
  19. Kamilla Hansen
  20. Jørgen Hillbrandt
  21. Jan Jakobsen
  22. Mette Lunø Iversen
  23. Torben Regni Nielsen
  24. Claus Pedersen
  25. Christian Hainer
  26. Ken Løvstad
  27. Marianne Hansen
  28. Lars Hulbæk
Deltagerliste marathon
  1. Teresa Lund Tøgern
  2. Alice Kristensen
  3. Claus Ø. Christensen

Tilmeldingsfrist & gruppetilmelding

Du kan ikke tilmelde dig løbet på selve løbsdagen den 5. september
Seneste tilmeldingsfrist: 2. september 2020
 

Tilmelding af familie eller større grupper
Ønsker du at tilmelde en større gruppe eller familie, bedes du venligst kontakte os pr. mail.

I din mail noterer du ønsket distance, fornavn, efternavn og alder på samtlige deltagere.

Deltagere på 2,5 km

Deltagere på 10,6 km

Deltagere på halvmarathon

Deltagere på marathon